Jeśli jesteś osobą która:

  • potrzebuje dokonać zakupu tylko jednego produktu i szybko to otrzymać
  • sprawnie porusza się po rynku e-sklepów w USA,
  • ma konto walutowe i kartę, którą może dokonywać transakcji w internecie oraz konto PayPal,
  • dobrze znasz język angielski,

To ta usługa jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Czas dostawy do Polski od momentu nadania z USA to 1-2 dni robocze. Jest to także bardzo korzystna cenowo oferta np. paczka do 1 kg to koszt zaledwie 142 zł.

Usługa transportu w całym procesie od momentu opuszczenia paczki magazynu BuyAndSend w USA do momentu doręczenia obsługiwana jest kompleksowo przez jedną z największych ogólnoświatowych firm kurierskich UPS. Odprawa celna odbywa się również za pośrednictwem agencji celnej firmy UPS.

 Jak zamawiać

Realizowane przez Nas przesyłki lotnicze dlatego są tak szybkie ponieważ nie czekamy aż uzbieramy więcej paczek tylko Twoją paczkę wysyłamy indywidualnie natychmiast kiedy Ty o tym zdecydujesz.

 

Do tego dosyć często zdarza się, że sklepy w USA nie prowadzą sprzedaży zagranicznej. Wówczas posiadanie swojej skrytki w naszym magazynie w USA okazuje się doskonałym rozwiązaniem. A skrytkę w naszym magazynie możesz mieć za darmo, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.buyandsend.pl 

Proces zakupu jest niezwykle prosty:

  1. Wystarczy założyć konto na www.buyandsend.pl.
  2. Zwrotnie otrzymujesz adres magazynu BuyAndSend w USA, który podasz sprzedającemu jako adres dostawy.
  3. Informujesz Serwis BuyAndSend o numerze listu przewozowego na którym nadejdzie Twoja paczka.
  4. Po nadejściu paczki, poinformujemy Cię o tym fakcie, zmierzymy i zważymy paczkę, określimy na tej podstawie ostateczną cenę usługi.
  5. Po zaksięgowaniu płatności za usługę na naszym koncie natychmiast wyślemy Twoją paczkę na wskazany przez Ciebie adres.

 

Sprawdź ile to kosztuje

 

Napisz do Nas